Бързо търсене
Ключова дума
Цена
лв. лв.
Категории
Производители
Категории

Кабел UTP EFB Elektronik, 1m, Cat 5E, пач кабел, бял, Маншон за конектор RJ45, червен, Кабел UTP EFB Elektronik, 0.5m, Cat 5E, пач-кабел, жълт

По подкатегории

Показване: Списък / Икони
Показване:
Подреждане по:
Сортираи по :
Cisco 1000BASE-SX SFP Module, MMF, 850nm, DOM Компютри и периферия
Cisco 1000BASE-SXSpecifications:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)Ethernet 1000Base-SX Cabling Ty..
495.53лв.
Cisco 10GBASE SFP Module, Cable 1m, passive Компютри и периферия
Cisco 10GBASESpecifications:For: Network deviceConnector: SFP+Length: 1mType: Twinaxial cable..
110.50лв.
Cisco MGBLH1, мрежови SFP модул, LC connector LH transceiver Компютри и периферия
Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)Data Transfer Rate: 1 GbpsOptical Wave Length: 1310 nmInterface..
379.00лв.
Cisco MGBSX1, мрежови SFP модул, LC connector, 1Gbps Компютри и периферия
Interfaces : 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC x 2Data Transfer Rate : 1 GbpsMax Transfer Dist..
189.27лв.
Kабел Lanberg , UTP, Cat5e, 305m, черна изолация за външно полагане UV защита, плътно медно жило Компютри и периферия
Кабел UTP Cat.5e/24AWG- Професионален FTP кабел- Плътни медни жила с високо качество- Ролка от 305 м..
209.26лв.
Mikrotik Dual S-31DLC20D, SFP модул, 1310nm, LC interface, до 20000m, Single-Mode Компютри и периферия
Тип интерфейс SFP Максимална мрежова скорост на трансфер на данни The maximum speed with which dat..
40.42лв.
Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m Компютри и периферия
Opzoon Module Gigabit SFP-LX-1000BASE-LX SFP- Wavelength: 1310nm- MMF - Multi-Mode or Single-mode- 5..
25.45лв.
Pозетка за вграждане Roline 25.99.8494, Cat.6/Class E, неекранирана, бялa Компютри и периферия
VALUE Cat.6/Class E розетка за вграждане за гигабитови мрежи Схема на кабелите: Krone LSAplus Цвят: ..
8.42лв.
REPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nm Компютри и периферия
REPOTEC MOD-MGSX550 mini-GBIC Tranceiver Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard Complia..
22.98лв.
RJ-45, Cat5, 100 бр. Компютри и периферия
RG-45 Букси 100 бр в пакет Високо качество-17141..
25.81лв.
RJ11, Phone Connector 6p/4c, за телефонен кабел Компютри и периферия
RJ11, Phone Connector 6p/4c, за телефонен кабел..
0.08лв.
ROLINE S1700-250 UTP Patch кабел Cat.6, бежов, 0.5 м Компютри и периферия
Готова неекранирана усукана кабелна двойка с конектори RJ45 от двете страни Използва се като пач-..
3.42лв.
SFP модул MikroTik S-3553LC20D, LC интерфейс, до 20000m, Single mode Компютри и периферия
MikroTik S-3553LC20DProduct specificationsDetailsConnector: LCData Rate: 1.25GDistance: 20KMFormat..
122.26лв.
TP-Link TL-SM221B,100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 15Km Компютри и периферия
TP-LINK TL-SM221BTP-LINKs TL-SM221B adopts the latest standard 100Base-BX, transmission over a singl..
45.04лв.
TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км. Компютри и периферия
TP-LINK TL-SM311The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distanc..
41.15лв.
TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км. Компютри и периферия
TP-LINK TL-SM321ATP-LINKs TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a sing..
79.46лв.
TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км Компютри и периферия
TP-LINK TL-SM321BTP-LINKs TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a sing..
44.50лв.
Y адаптер, Roline 21.99.3045, 1x RJ-45 M към 2x RJ-45 F Компютри и периферия
Осигурява висока производителност и гъвкавост в различни мрежови конфигурацииКабел за връзка (17 см)..
6.27лв.
Мрежови, кабели, Компоненти, Мрежи
Посетете bgmall.bg в ShopMania Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки